Wysoce wyszkolona kadra - gwarancją sukcesu

Zajęcia językowe w naszej szkole prowadzone są przez profesjonalnych lektorów posiadających ogromną wiedzę lingwistyczną, metodyczną oraz bogate doświadczenie pedagogiczne.

Bogata oferta dla każdego

Proponujemy naukę języka angielskiego lub niemieckiego w małych grupach lub indywidualnie dla dzieci od 5 roku, młodzieży i dorosłych.

Oferta

Zapraszamy wszystkich, którym dobra znajomość języka potrzebna jest w szkole, w pracy lub życiu codziennym. W swojej ofercie mamy kursy zarówno dla tych, którzy chcieliby solidnie przygotować się do wybranych egzaminów językowych, jak również dla tych, którzy hobbystycznie uczą się języków dla własnej przyjemności.

Mamy również propozycję dla najmłodszych. Jak wiadomo, dzieci najszybciej przyswajają wiedzę poprzez zabawę. U nas mają okazję od pierwszych lat swojego życia mają okazję obcować z językiem m.in. poprzez edukacyjne gry, wspólne śpiewanie piosenek i zabawy ruchowe.

Bez względu w jakim jesteś wieku, korzystając z usług naszej szkoły, możesz być pewny, że trafiasz w ręce profesjonalistów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej osoby, kameralne kilkuosobowe grupy, multimedialny tok nauczania oraz doświadczoną kadrę. Dzięki temu zajęcia u nas są efektywne, bezstresowe, odkrywcze i pełne pasji.

Szczegółowa oferta:

Kursy ogólne – pełny pakiet zajęć dla różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Odbywają się one w systemie semestralnym, dwa razy w tygodniu od września do czerwca. Czas trwania lekcji: 60 min.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem certyfikatu.

Kursy kierunkowe – zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, matury oraz certyfikatów.  Odbywają się one będą dwa razy w tygodniu od września do czerwca. Czas trwania lekcji: 60 min.

Kursy intensywne (ogólne i kierunkowe) – zajęcia dla osób, które chcą szybko przyswoić wiedzę językową na dowolnym poziomie. Odbywają się one dwa razy w tygodniu od września do czerwca. Czas trwania lekcji: 90 min.

Kursy weekendowe – zajęcia na różnym poziomie zaawansowania, które będą  odbywają się w soboty w godzinach przedpołudniowych.

Korepetycje – zajęcia uczniów potrzebujących zajęć uzupełniających z danego języka obcego w celu wyrównania poziomu względem zajęć w szkole. Intensywność zajęć jest ustalana indywidualnie.

Angielski dla dzieci – kurs dla grup dzieci w wieku szkolnym oraz dla przedszkolaków. Tu język poznaje się poprzez zabawę. Dzieci mają tu okazję obcować z językiem m.in. poprzez edukacyjne gry, wspólne śpiewanie piosenek i zabawy ruchowe. Zajęcia odbywają  się będą dwa razy w tygodniu po 60 min.

Kursy indywidualne – ilość godzin zajęciowych dostosowywana jest do  potrzeb danego słuchacza. Każdy z kursantów otrzymuje indywidualnie przygotowany program zajęć i konwersacji, co zapewnia szybki efekt zdobywania umiejętności konwersacyjnych.